reede, 15. aprill 2016

Esimene valmis asi!

Tundub, et kuna hetkel napsab kogu mu aja ja meele kool koos oma toredate tegemistega, siis esmane soov ongi mul sealsed saavutused kirja panna . Hetke saavutused muidugi on pungile toodetud kummutisahtel, mis on täis kaustu ja  kõikvõimalikke tööproove, kavandeid, untsu läinud jupatseid, mterjale , töövahendeid jne....  Samuti olen vallutanud oma poolikute tootmisprotsesside hoiustamisega magamistoa aknalaua ja põranda.....ja natuke mujalgi .  Vaja oleks ühte suuuuurt kummutit, või veelgi parem oleks väike juurdeehitus kus ma saaksin omale laoruumi ja töötoa. Ja Amy arvas, et aidaalune oleks veelgi asjalikum.

Hetke seisuga on läbitud arvutiõpetus (seal piisas kohal käimisest ja osavõtlik näimast) ja joonistamine. See viimane oli nii minu hirm kui nauding üheskoos. Hirm sellepärast, et ma lihtsalt ei oska joonistada, aga naudin puhtalt õpetaja pärast. Super, aitäh Jarõna Ilo. Arvestatud- HURRAA!

Ja nüüd siis minu esimene valmis asi, mis sai ka õpetaja heakskiidu ja tunnistati edukalt valminuks!
See on väike heegeldatud kotike, mida võib kutsuda ka tubakakotiks ja vardakotiks.... aga kus teda mina kandma hakkan või hoidma... see on veel väljamõtlemisel.

Siin väike pooleliolemishetk:


Ja selline tema siis valmismoel:Järgmine mille valmimist (õigem olek öelda ka alustamist), ma väga ootan, on 2,4 meetrit nö kaltsuvaipa. Kuna lähiajastusse mul endal ei mahu suhet kangastelgedega, siis õnneks suutsin nende ostmisest hetkel hoiduda ja otsustasin oma koolivaiba kududa kooli telgedel. Eile käärisime lõime ja kuuldavasti on juba üks vaip, nii uskumatu kui see ka pole,  valmis, nii et võin minna oma vaipa kuduma. Väga põnev on , kuid kahjuks enne esmaspäeva ma ei saa, sest homme on usin tööpäev, ülehomme usin puhkepäev. Nii need päevad läevad.

Üks tore pilt veel nö tööproovidest. Siin on 4 erinevat kanda ja 4 erinevat varvast. Jõudsin mõistmiseni, et nüüdsest koon sokke ainult Hiiu kannaga :D (sokk nr 1) Aga kui välja tuleb Saara kirjastuse sokiraamat sarjast Eesti Silmuskudumine, siis mine hullu tea mida toredat sealt veel külge võikse jääda.

Kaunist kevadet!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar